Wycieczka klas szóstych

Uczniowie klas szóstych uczestniczyli w maju w wycieczce do Jura Parku oraz  Parku Nauki i  Ewolucji Człowieka w Krasiejowie. Mieli okazje skorzystać z wielu atrakcji.  W Tunelu Czasu udali się w podróż przez miliardy lat istnienia Wszechświata.  Wzdłuż ścieżki edukacyjnej podziwiali  rekonstrukcje mezozoicznych gadów i płazów – wszystkie naturalnej wielkości.  W Pawilonie Paleontologicznym  zobaczyli przez szklaną podłogę największe w Europie skamieniałości triasowych płazów i gadów. W kinie 5 D oprócz trójwymiarowego obrazu uczniowie doznali także innych wrażeń zmysłowych: dźwiękowych, ruchowych, dotykowych i  zapachowych.  Prehistoryczne Oceanarium  przeniosło uczniów  w świat podwodnego życia ogromnych gadów.

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting