Laureaci Powiatowego i Międzyregionalnego Konkursu Języka Angielskiego

Piotr Lubszczyk z klasy 5 a i Artur Fojcik z klasy 4 c uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród dla laureatów Powiatowego  i Międzyregionalnego Konkursu Języka Angielskiego.  Artur zdobył III miejsce w kategorii klas czwartych. Piotr zdobył III miejsce w kategorii klas piątych. Uczniowie otrzymali materiały edukacyjne do nauki języka angielskiego, koszulki  i  wiele innych nagród takich jak: bony i kupony rabatowe do zrealizowania w sklepie sportowym, restauracji Mc Donald’s, klubie Wrotka, parku linowym „Leśna przygoda” i  bilety do Zabytkowej Stacji Kolejki Wąskotorowej w Rudach.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.