Dzień Sportu dla klas 1-3
W dniach 18 i  20 czerwca w naszej szkole miało  miejsce niepowtarzalne wydarzenie  Dzień Sportu dla klas I – III,  przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń , opiekuna  SU i uczniów klasy V a  świetnie się bawili w różnorodnych konkurencjach sportowych . Konkurencje były bardzo zróżnicowane: począwszy od  slalomu  po skoki  na dużej piłce,  chodzeniu  na szczudłach, jazdy na deskorolce  oraz  przeprawie   przez rzekę  poduszkową. Szkolny Dzień Sportu był doskonałą zabawą, połączoną ze sportową rywalizacją. Najlepsi otrzymali dyplomy, chociaż tak naprawdę wszyscy uczniowie  zasługiwali  na słowa uznania! 
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting