Ogólnopolskie Zawody w biegach na nartorolkach w Marklowicach

Pierwszego dnia zawodów 22.09 podczas Ogólnopolskich Spotkań UKS w biegach na nartorolkach nasi uczniowie odnieśli następujące sukcesy:
Ola Chrószcz 1 miejsce, Julia Piekorz 3 miejsce, Hanka Oskwarek 4 miejsce, 5 miejsce Judyta Parzych i 6 miejsce w tej samej kategorii Nadia Mańka. W kategorii Juniorka D Karolina Chrószcz ukończyła bieg na 3 miejscu. Artur Baczyński zajął 2 miejsce, Jakub Tomecki 8 i Kamil Winkler 9 miejsce. 14 miejsce zdobyła w kategorii Juniorka C Zuzanna Dudek.
Drugiego dnia zawodów podczas Pucharu Śląska najlepsi okazali się: Ola Chrószcz 1 miejsce, Julia Piekorz 3 miejsce, Hanka Oskwarek 4 miejsce, 5 miejsce Judyta Parzych i 6 - Nadia Mańka. W kategorii Juniorka D Karolina Chrószcz – 4 miejsce, Artur Baczyński – 4 miejsce i Kamil Winkler – 6 miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting