„English Club 2” - rusza innowacja pedagogiczna z języka angielskiego
Od września rozpoczęła się realizacja innowacji pedagogicznej skierowanej do uczniów klas VII i VIII. Główny cel to stworzenia uczniom naszej szkoły możliwości nauki języka angielskiego ze szczególnym naciskiem na umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim, a także poszerzenie wiedzy o zagadnienia kulturoznawcze krajów anglojęzycznych.

Innowacja została podzielona na 3 bloki tematyczne:

§  zajęcia w auli - uczniowie będą pracować  w oparciu o  materiały przygotowane przez nauczyciela, np. oryginalne nagrania, filmy, audycje,

§  lekcje rozwijające umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim-

§  głośne czytanie książek w oryginale uczniom klas VI.

Przewidywanym efektem wprowadzenia innowacji będzie stworzenie profilu absolwenta naszej szkoły charakteryzującego się dobrą,  komunikatywną znajomością języka angielskiego, ciekawego świata, otwartego na inne kultury, dla którego przygoda z językiem angielskim będzie dobrym początkiem do dalszych wyzwań edukacyjnych i zawodowych. Autorką innowacji jest pani Justyna Magnor.

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting