Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
W październiku obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Książka to przyszłość”. Z tej okazji uczniowie uczestniczyli w konkursach organizowanych na dużych przerwach, wypełniali ankietę czytelniczą, brali udział w konkursie plastycznym „Moja wymarzona biblioteka”, oraz prowadzili akcję „Starszy czyta młodszemu” i „5 minut dla książki”. Odbyło się również pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Podsumowanie wszystkich działań odbyło się 30 października oraz 2 listopada – przedstawiono wyniki ankiet, a uczniowie obejrzeli dwa przedstawienia przygotowane przez uczniów klas 8 realizujących program „Poczytajmy” z CEO.
 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting