Mikołajkowe warsztaty z myślografii

Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia, na ten wyjątkowy czas  dzieci czekają zawsze z niecierpliwością, gdyż kojarzy im się z radością, spokojem i szczęściem. Z tej okazji, a także na upamiętnienie  pewnego znanego wszystkim dzieciom świętego, odbyły się w naszej szkole  mikołajkowe warsztaty  z myślografii. Podczas zajęć dzieci  krok po kroku tworzyły najbardziej charakterystyczne bożonarodzeniowe rysunki. Inspiracją była siła i plastyczność dziecięcej wyobraźni, dzięki której  w trakcie warsztatów uczniowie odbyli  magiczną  podróż do krainy świętego Mikołaja  oraz  fantastycznie się bawiły. Podstawowym celem kolejnego spotkania z myślografii było odkrycie twórczego potencjału istniejącego w dziecku i umożliwienie jego rozwoju.