MISTRZ ZASAD ORTOGRAFICZNYCH

13 grudnia 2018 r. w budynku gimnazjum odbył się szkolny konkurs dla uczniów klas VI – VIII SP oraz klas III gimnazjum pt. „Mistrz zasad ortograficznych”. Konkurs miał na celu sprawdzenie znajomości zasad ortograficznych wśród uczniów jak również umiejętność zastosowania ich w piśmie. Ponadto uczniowie musieli wykazać się dobrą spostrzegawczością, umiejętnością logicznego myślenia i wiedzą ogólną. Najlepsi okazali się: Piotr Lubszczyk z kl. VI a oraz Oliwia Oleś z kl. VII b, II miejsce zajęła Aleksandra Holeczek z kl. VIII c zaś III  Kinga Gawlina z kl. VII c. Wyróżnienie otrzymała Karolina Chrószcz z kl. VII c. Dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Marklowicach zostały wręczone tuż przed świętami Bożego Narodzenia w auli szkolnej. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była A. Górecka.

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting