Konkurs MAM TALENT

Uczniowie naszej szkoły aktywnie powitali wiosnę. 21 marca w obu budynkach odbył się konkurs „Mam talent”. Było barwnie, nastrojowo, czasami zabawnie. Jednak co najważniejsze: wszystkie występy były bardzo profesjonalne, publiczność miała nie lada problem, by wyłonić zwycięzców. Ostatecznie w budynku gimnazjum I miejsce zajął duet: Tomek Mika i Bartek Strong z 3a GIM, II miejsce  Amelia Polok z kl. 6b, III miejsce Marta Witebska z 8b i Małgosia Cebula z 3c, wyróżnienie Klaudia Celary 3c i Wojtek Skupień 7c. Nagrodę publiczności otrzymał Piotr Lubszczyk z 6a.  W klasach 4-6 I miejsce zajęła Wiktoria Telega, II miejsce – Irzyk Nikola, Kinga Skupień, Komraus Emilia, III miejsce – Amelia Orłowska i Karolina Komraus, a wyróżnienie otrzymały Patrycja Uchańska i Patrycja Piechoczek. Nagrody dla uczestników imprezy ufundował Urząd Gminy Marklowice. Organizatorami tego niezwykłego show były panie: Bożena Szlufik, Ewa Skupień, Joanna Dziwok i Sabina Durczok.


 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting