Konkurs języka angielskiego „A Movie Story”

 

Nasza szkoła wzięła udział w regionalnym konkursie języka angielskiego „A Movie Story”, który po raz drugi odbył się w SP 1 w Świerklanach. Konkurs polegał na przygotowaniu krótkiego filmu w języku angielskim o dowolnym gatunku (horror, komedia, dramat, itp.) w grupach składających się maksymalnie z  czterech osób. Treść filmu miała nawiązywać do głównego tematu: Tolerancja. Naszą szkołę reprezentowali: Hanna Konieczny, Emilia Waga, Paweł Reclik i Mateusz Pupek. Nakręcili oni filmik będący parodią popularnego programu „Top Model” pod kierunkiem i według scenariusza pani Aleksandry Widery i pani Patrycji Fojcik.  Filmik zdobył zainteresowanie jury i uzyskał I miejsce! Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych, a także rozwijania swoich pasji aktorskich.

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting