TÁBOR VE VISLE

 

   Ve dnech 25 – 29 června 2010  skupina žáků 1-3 třídy naší školy spolu s vychovatelkami se zúčastnily rekreačně-integračního táboru ve Visle. Vedoucím tábora byl ředitel školy p. Bogdan Szczotok.  Vychovatelkami a současně autory organizovaného programu byli:  koordinátor p. Wioleta Dudziak – Radecka, p. Katarzyna Czerwińska, p. Barbara Szulik, p. Karolina Kowol a p. Marcin Suchecki.  Našimi partnery byly děti a jejich vychovatelé ze Stonavy. Během pobytu ve Visle se děti účastnily programu arteterapie, cvičení těla i mysli, rekreačních, integračních a sportovních aktivit.  Výsledkem společných  skupinových aktivit byla především integrace hrou, ale také mnoho prací vytvořených různými zajímavými způsoby. 

Skupinové aktivity nejsou vše. Každý den bylo pro děti připraveno mnoho různých překvapení, které výborně vyplňovaly každý den na táboře. Velkým zážitkem byla účast na čtyřhodinovém pěším výletě Dolinou Bílé Viselky s průvodcem. Všichni byli velmi unavení, ale také velmi šťastní, protože zvládli těžký úkol. Procházka ke skokanskému můstku byla korunována společným fotem s  Adamem Malyszem a jeho trenérem Apoloniuszem Tajnerem . To bylo pro všechny velké překvapení! Nedělní odpoledne bylo ve znamení projížďky vláčkem po  Visle a jejím okolí. Pro naše táborníky byla bezesporu velkou atrakcí návštěva hotelu Gołębiewski, zvlášť pobyt v jeho vodním aqvaparku, kde se všichni skvěle bavili. O rozesmáté dětské tváře nebyla nouze! Před odjezdem domů si všichni prohlédli skokanský můstek na Malince, na který jsme vyjeli lanovkou.  Mnoho příjemných chvil jsme strávili  v samotném  ubytovacím zařízení  i v jeho areálu. Všechen čas byl plně organizován. Děti získaly mnoho nových zkušeností. Večery jsme trávili u ohně, různých integračních soutěží, diskoték a večer s karaoke, kde si každý mohl zazpívat svoji oblíbenou píseň. Pobyt ve Visle jsme zakončili společnou fotografii, na kterou jsme si všichni oblékli červené kšiltovky a trička. Nakonec  všichni účastníci táboru obdrželi pamětní diplom  a maskota. Děkujeme všem za skvělé zážitky ve Visle!

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting