Informacja dla rodziców
W celu zwiększenia bezpieczeństwa uczniów  od dnia 11.04.2012r. nastąpi zmiana w organizacji pracy szkoły.

1.    W czasie zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych na terenie szkoły będą mogli przebywać wyłącznie uczniowie, pracownicy szkoły i osoby posiadające specjalne upoważnienie, jakie  otrzymają w sekretariacie szkoły bądź na portierni.
2.    Szkoła będzie otwierana 5 min. przed każdą przerwą i zamykana 5 min. po każdej przerwie.
3.    Uczniowie, którzy spóźnią się na lekcje muszą wejść głównym wejściem obok portierni.
4.    Rodzice, którzy odprowadzają swoje dzieci do szkoły mogą je doprowadzić do szatni wejściem od strony parkingu  i stamtąd odbierać.
5.    Rano przed lekcjami szkoła będzie otwarta dla dzieci od godz. 7.15 i zamknięta  po dzwonku na lekcje, tj. o godz.8.00.
6.    Codziennie po południu, po zakończonych zajęciach lekcyjnych szkoła będzie zamknięta o godz. 15.30. Od tego czasu dostęp do szkoły będzie możliwy tylko  wejściem głównym obok portierni. Będzie też możliwość przywołania obsługi przy pomocy dzwonka, który znajduje się przed głównym wejściem.