Świąteczny koncert dla Babci i Dziadka

24 stycznia w Kościele pod wezwaniem Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika odbył się wspaniały koncert z okazji DNIA BABCI I DZIADKA. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 .Najpierw klasa 3 a przedstawiła inscenizację jasełkową przygotowaną przez panie- Barbarę Szulik i Jolantę Tomiczek, a następnie starsi uczniowie pod kierunkiem państwa Węglarczyk zaprezentowali swoje umiejętności wokalno - muzyczne śpiewając kolędy, grając na fletach, gitarach oraz keyboardach. Wspólne kolędowanie zakończyło się wręczeniem upominków tym babciom i dziadkom, którym trafiły się przy wejściu do Kościoła szczęśliwie oznaczone obrazki.

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting