Nasza szkoła gościła uczestników III Powiatowego Konkursu z Języka Polskiego

29 kwietnia w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs z Języka Polskiego. Konkurs został zorganizowany  pod patronatem Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli  w Wodzisławiu Śląskim oraz Wójta Gminy Marklowice. Wzięli w nim udział uczniowie z 23 szkół powiatu wodzisławskiego. Ich zadaniem było rozwiązać test językowo – literacki oraz wykazać się znajomością wskazanych lektur. Komisja, której przewodziła pani Katarzyna Hawel – doradca metodyczny z języka polskiego, wyłoniła trzech laureatów. Uczennica naszej szkoły, Julia Kotula z klasy VI a zgromadziła  największą ilość punktów i zdobyła I miejsce. Gratulujemy tak dużego sukcesu!!! Smile

Wszyscy uczestnicy konkursu na pamiątkę pobytu w Marklowicach otrzymali kubeczki termiczne ufundowane przez Urząd Gminy.

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting