J A D Ł O S P I S

 

PONIEDZIAŁEK                                                  9.09.2019r.

 

Zupa żurek z wędliną i warzywami

Alergeny: seler, mąka, śmietana

Pancakes  bananowe   (placuszki bananowe) z posypką

Alergeny: mąka, mleko, jaja.                                                                                                                                          

Kompot z polskich owoców

 

WTOREK                                                               10.09.2019r.

 

Zupa rosół z warzywami i makaronem nitki

Alergeny:  seler,                                           mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki, ogórek małosolny

Alergeny:   jaja, mąka,  śmietana                                                                                                                                                                                                                 

Herbata z sokiem 100%,  owoc                                                                                                                          

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              

ŚRODA                                                                    11.09.2019r.

 

Zupa pieczarkowa zabielana z warzywami

Alergeny:  seler, mąka, masło, śmietana                                                                                                                                          

Kurczak pieczony na parze, ziemniaki, surówka z kapusty i kalafiora

Alergeny:   ----------                                                                                                                                                                                                                                      

Kompot z polskich owoców

 

CZWARTEK                                                           12.09.2019r.

 

Krem brokułowy z groszkiem ptysiowym                                    

Alergeny:  seler, mąka, śmietana, masło                                                                                                                                        

Bigos z kapusty słodkiej i kiszonej z mięsem i wędliną, pieczywo pszenno-żytnie                                                                 

Alergeny:  mąka,  gorczyca, mąka      

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                         

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                  

PIĄTEK                                                                     13.09.2019r.  

 

Zupa pomidorowa na bulionie z warzywami makaronem  muszelki

Alergeny: seler, śmietana, mąka                                                                      

Kotlet  rybny mielony panierowany, ziemniaki, surówka z marchewki i ananasa

Alergeny: ryba,  jaja,  mąka

Kompot z polskich owoców

 

PONIEDZIAŁEK                                                     16.09.2019r.

 

Zupa krupnik z warzywami

Alergeny: seler

Łazanki z szynką i kiełbasą

Alergeny: mąka, jaja,  gorczyca          

Kompot z polskich owoców, owoc                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                    

WTOREK                                                                   17.09.2019r.  

 

Zupa marchewkowa i makaronem nitki

Alergeny:  seler,                                                   mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, mizeria z jogurtem greckim

Alergeny:  mąka, jaja       jogurt                                                                                                                                                                                                          

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                         

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA                                                                        18.09.2019r.  

 

Zupa ogórkowa zabielana

Alergeny: seler , mąka, śmietana, masło                                                                                                                                      

Fasolka po bretońsku z wędliną, pieczywo pszenno-żytnie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Alergeny:   mąka, gorczyca, mąka                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Kompot z polskich owoców 

 

CZWARTEK                                                               19.09.2019r.

 

Zupa kalafiorowa, zabielana

Alergeny: seler, śmietana, mąka, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Gulasz mięsny, kasza, sałatka z ogórka i cebuli

Alergeny: mąka,  śmietana                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                          

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PIĄTEK                                                                       20.09.2019r.  

 

Zupa barszcz  z warzywami                                      

Alergeny:  seler, mąka, śmietana, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Kopytka z serem i polewą maślaną                              

Alergeny: mąka, twaróg, jaja,  masło    

Kompot z polskich owoców, owoc

 

                         

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting