J A D Ł O S P I S

 

PONIEDZIAŁEK                                                     10.06.2019r.

 

Zupa kalafiorowa, zabielana                                  

Alergeny:  masło, śmietana, mąka                                                                                                                                             

Gulasz mięsny, makaron, surówka z sałaty lodowej i warzyw

Alergeny: mąka, jaja,  śmietana                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Kompot z polskich owoców

                                                                                                                                                                                                                                          

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              

WTOREK                                                                   11.06.2019r.  

 

Zupa rosół z warzywami i makaronem nitki

Alergeny:  seler,                                                   mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, mizeria z jogurtem greckim

Alergeny:  mąka, jaja       jogurt                                                                                                                                                                                                         

Kompot z polskich owoców

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA                                                                      12.06.2019r.  

 

Zupa pieczarkowa zabielana z warzywami

Alergeny:  seler, mąka, masło, śmietana                                                                                                                                          

Chili con carne, ryż na sypko

Alergeny:  mąka                                                                                                                                                                                                                   

Kompot z polskich owoców

 

 

CZWARTEK                                                              13.06.2019r.

 

Bogracz  z mięsem i kluskami, pieczywo pszenno-żytnie

Alergeny: mąka, jaja                                                                mąka                                                                

Kompot z polskich owoców, owoc

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PIĄTEK                                                                      14.06.2019r.  

 

Zupa pomidorowa z warzywami i makaronem muszelki

Alergeny: seler, śmietana, mąka, masło                                            mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Jajko w sosie śmietanowym, ziemniaki, surówka letni warzywniczek

Alergeny: jaja, mąka, śmietana                                                                     

Kompot z polskich owoców

                                                                                                                 

ŻYCZYMY SMACZNEGO!

 

Życzymy  miłych, pogodnych  i  bezpiecznych   wakacji !!! Smile

 

                         

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting