J A D Ł O S P I S

 

PONIEDZIAŁEK                                                     4.02.2019r.

 

Zupa grochowa z szynką i warzywami                                    

Alergeny:  seler , mąka

Makaron z twarogiem i polewą maślaną

Alergeny:  makaron – mąka, jaja    twaróg ,   masło                                                                                                                                                                                                                        

Kompot z polskich owoców                                                                                                                      

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                    

WTOREK                                                                   5.02.2019r.  

 

Zupa ogórkowa zabielana

Alergeny: seler , mąka, śmietana, masło                                                                                                                                      

Fasolka po bretońsku z wędliną, pieczywo pszenno-żytnie                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Alergeny:   mąka, gorczyca w kiełbasie,       pieczywo -   mąka                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Herbata z sokiem 100%, owoc 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA                                                                        6.02.2019r.

 

Zupa pieczarkowa zabielana z warzywami

Alergeny:  seler, śmietana, mąka, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kotlet ministerski, ziemniaki, surówka z  kapusty i warzyw

Alergeny:   jaja,   pieczywo-mąka                                                                                                                                                         

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                          

 

 

CZWARTEK                                                              7.02.2019r.

 

Zupa kalafiorowa z grysikiem, zabielana

Alergeny: pochodne zbóż, śmietana, mąka

Chili con carne, ryż na sypko

Alergeny: mąka                                                                                                                                                                                                                  

Kompot z polskich owoców

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PIĄTEK                                                                      8.02.2019r.  

 

Zupa pomidorowa z warzywami i lanym ciastem

Alergeny: seler, śmietana, mąka      makaron-mąka, jaja                                      

Kotlet  rybny mielony panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i warzyw

Alergeny: ryba,  jaja,  mąka

 

Kompot z polskich owoców, owoc  

 

PONIEDZIAŁEK                                                 25.02.2019r.

 

Zupa żurek z szynką i warzywami

Alergeny: seler, mąka, śmietana

Pancakes  bananowe   (placuszki bananowe) z jogurtem owocowym

Alergeny: mąka, mleko, jaja.                      jogurt naturalny                                                                                                                   

Herbata z sokiem 100%,                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

WTOREK                                                              26.02.2019r.

 

 Zupa fasolowa „biały Jaś”

Alergeny:  seler, mąka, śmietana, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Gyros domowy, ziemniaki z pieca, surówka  z sałaty lodowej i warzyw

Alergeny:  --------                                                                                                                                                                                                                                      

Kompot z polskich owoców

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA                                                                   27.02.2019r.

 

Krem brokułowy z grzankami                                    

Alergeny:  seler, mąka, śmietana

Spaghetti z sosem mięsnym i pomidorami

Alergeny: makaron- mąka,  jaja      sos - mąka                                                                                                                                                                                                                                       

Herbata z sokiem 100%, owoc  

 

 

CZWARTEK                                                          28.02.2019r.

 

Zupa marchewkowa z warzywami i makaronem nitki

Alergeny:  seler,    makaron- mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Rolada śląska w sosie własnym, kluski śląskie, sałatka z czerwonej kapusty i jabłek                                                                  

Alergeny: sos-śmietana, mąka    kluski-jaja, mąka

Kompot z polskich owoców

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                    

PIĄTEK                                                                    1.03.2019r.  

 

Zupa warzywna z fasolką szparagową, zabielana

Alergeny: seler, śmietana, mąka                                                                                                                                            

Kopytka z serem i polewą maślaną                              

Alergeny: mąka, twaróg, jaja,  masło    

Kompot z polskich owoców, owoc


ŻYCZYMY  SMACZNEGO

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting