J A D Ł O S P I S
 

 

PONIEDZIAŁEK                                                     3.12.2018r.

 

Zupa warzywna z grysikiem                                  

Alergeny:  seler , pochodne zbóż, śmietana

Chili con carne, ryż na sypko

Alergeny:  mąka                                                                                                                                                                                                                    

Kompot z polskich owoców                                                                                                                      

                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                             

WTOREK                                                                   4.12.2018r.  

 

Zupa gulaszowa z warzywami

Alergeny: seler

Pancakes  bananowe   (placuszki bananowe) z jogurtem owocowym

Alergeny: mąka, mleko, jaja.       Jogurt owocowy – jogurt naturalny                                                                                                                    

Kompot z polskich owoców                                                                                                                     

 

                                                                                                                                                                                                                                                                               

ŚRODA                                                                       5.12.2018r.

 

Krem brokułowy z grzankami                                    

Alergeny:  seler, mąka, śmietana                                                                                                                                                                                                                                                                                

Spaghetti z sosem mięsnym i pomidorami

Alergeny: makaron- mąka,  jaja      sos - mąka                                                                                                                                                                                                                                       

Herbata z sokiem 100%, owoc  

 

 CZWARTEK                                                             6.12.2018r.

 

Zupa marchewkowa z warzywami i makaronem nitki

Alergeny:  seler,    makaron- mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Rolada śląska w sosie własnym, kluski śląskie, sałatka z czerwonej kapusty i jabłek                                                                 

Alergeny: sos-śmietana, mąka  kluski-jaja

Kompot z polskich owoców

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              

PIĄTEK                                                                   7.12.2018r.  

 

Zupa ogórkowa zabielana

Alergeny: seler , mąka, śmietana, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                       

Placki ziemniaczane

Alergeny: mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 Herbata z sokiem 100% , owoc


PONIEDZIAŁEK                                                 10.12.2018r.

 

Zupa kapuśniak a’la kwaśnica                                     

Alergeny:  seler , mąka   

Naleśniki z serem i  powidłami 

Alergeny: jaja, mleko, mąka,    nadzienie-ser, mleko                                                                                                                                              

Herbata z sokiem  100%                                                                                                                                                                                                                                              

 

WTOREK                                                              11.12.2018r.

 

Zupa pieczarkowa zabielana z warzywami

Alergeny:  seler, śmietana, mąka, masło                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Kotlet ministerski, ziemniaki, surówka z  kapusty i kalafiora

Alergeny:   jaja,   pieczywo-mąka                                                                                                                                                          

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                         

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                   

ŚRODA                                                                   12.12.2018r.

 

Zupa krupnik z warzywami

Alergeny: seler                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Bogracz  z mięsem i kluskami, pieczywo pszenno-żytnie

Alergeny: mąka, jaja,                                          pieczywo-mąka                                                                

Kompot z polskich owoców, owoc

 

CZWARTEK                                                          13.12.2018r.

 

Zupa marchewkowa z warzywami i makaronem ryżowym

Alergeny: seler , mąka, jaja

Gyros domowy, ziemniaki, surówka „letni warzywniczek”

Alergeny:  --------                                                                                                                                                                                                                                      

Kompot z polskich owoców

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              

PIĄTEK                                                                   14.12.2018r.  

 

Zupa pomidorowa na bulionie z warzywami i makaronem muszelki

Alergeny: seler, śmietana, mąka      makaron-mąka, jaja                                      

Filet  rybny panierowany, ziemniaki, marchewka z groszkiem na ciepło

Alergeny:ryba,  jaja,  mąka

Kompot z polskich owoców, owoc

 

 
 

ŻYCZYMY  SMACZNEGO

 

                                                                                  

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting