J A D Ł O S P I S

 

PONIEDZIAŁEK                                                 15.04.2019r.

 

Zupa kapuśniak a’la kwaśnica,  pieczywo pszenno-żytnie                                    

Alergeny:  seler , mąka                                                         mąka

Kompot z polskich owoców, owoc 

 

WTOREK                                                               16.04.2019r.

 

Kotlet drobiowy panierowany, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej i warzyw

Alergeny:  mąka, jaja                                                                                                                                                                                                           

Kompot z polskich owoców                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

ŚRODA                                                                    17.04.2019r.

 

Gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki, sałatka z ogórka i cebuli

Alergeny:   jaja, mąka         sos - mąka, śmietana                                                                                                                                                                                                                 

Herbata z sokiem 100%    

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚRODA                                                                     24.04.2019r.

 

Bigos z kapusty słodkiej i kiszonej z mięsem i wędliną, pieczywo pszenno-żytnie                                                                 

Alergeny:  mąka                                                                                                     pieczywo - mąka   

Herbata z sokiem 100%, owoc

                                                                                                                                                                                                                                                                                    

CZWARTEK                                                            25.04.2019r.  

 

Kotlet ministerski, ziemniaki, sałatka z buraków i jabłek

Alergeny:   jaja, mąka                                                                                                                                                        

Herbata z sokiem 100%                                                                                                                          

 

PIĄTEK                                                                    26.04.2019r.  

 

Zupa pomidorowa z warzywami i makaronem muszelki

Alergeny: seler, śmietana, mąka                                      makaron-mąka, jaja                                      

 Placki ziemniaczane

Alergeny: mąka, jaja                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Kompot z polskich owoców

                                                                                                                                                                                                                                           

 

ŻYCZYMY  SMACZNEGO

 

Jadłospis został  zmieniony ponieważ na terenie szkoły będzie odbywał się strajk.

 

Za utrudnienia  przepraszamy.


 

 

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting