Ubezpieczenie NNW

Dzieci i Młodzież naszej szkoły są ubezpieczone w firmie ubezpieczeniowej Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group od 01.09.2018 pod warunkiem opłacenia składki w wysokości  52 zł na każde dziecko do 15.10.2018 r. na konto Compensy  nr : 44 1240 6957 7008 2200 1018 8119 oraz podpisania deklaracji zgody przez rodzica na przystąpienie dziecka do ubezpieczenia. W tytule wpłaty należy wpisać: imię i nazwisko dziecka oraz klasa.

Adres Compensy :

Compensa TU S.A.  Vienna Insurance Group

Al. Jerozolimskie 162

02-342 Warszawa

Ubezpieczenie działa 24h na całym świecie, w trakcie wycieczek i treningów - w klubach szkolnych i pozaszkolnych  (za wyjątkiem sportów ekstremalnych oraz zarobkowych). Jednorazowe świadczenie przysługuje za wypadek  nawet wtedy kiedy nie ma uszczerbku, a także w przypadku użądlenia przez owada czy też ugryzienia przez psa. Szczegółowa oferta oraz warunki umieszczone  poniżej . Wnioski o wypłatę świadczenia dostępne są w sekretariacie szkoły a także na stronie internetowej naszej szkoły . Po wypełnieniu można je składać w sekretariacie wraz z dokumentacją medyczną lub wysłać bezpośrednio na adres Compensy. (brak konieczności podpisu przez Dyrektora Szkoły i przedstawiciela Compensy).

Nadmieniamy, że ubezpieczenie jest dobrowolne.

Deklaracja

Wniosek (zgłoszenie szkody)

Obowiązek informacyjny administratora danych osobowych

Ogólne warunki ubezpieczenia