Konkurs „Mam Talent”

Dnia 21 marca 2018r  w SP1 Marklowice  odbył się  konkurs  „Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie i odkrywanie młodych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Jury oceniło  9 występów (śpiew, taniec i kabaret ). Ocenie podlegał ogólny wyraz artystyczny, poprawność językowa, choreografia i aranżacja muzyczna.

Zwycięzcy:

I miejsce – Patrycja Piechoczek - śpiew

I miejsce- Emilia i Julia Karwot, Paulina Szypuła, Patrycja Wolny- taniec

II miejsce- Kinga Skupień- taniec

III miejsce- Jakub Kufieta, Paweł Oma- kabaret

III miejsce –Emilia Komraus, Anna Wróbel, Nikola Irzyk- taniec

Uczestnicy konkursu otrzymali  upominki  za udział w konkursie oraz nagrody za  zdobycie  trzech pierwszych miejsc, które zostały ufundowane przez Gminę Marklowice. Gratulujemy! Smile

 
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting