Interreg IIIA
Śladami czeskich legend

6 listopada grupa najmłodszych uczniów SP1 uczestniczyła w kolejnym już wyjeździe do Stonavy w Czechach. Działanie to odbyło się w ramach realizacji projektu „Europa, Marklowice, Stonava – nasz dom”- projektu współpracy transgranicznej, należącego do inicjatyw wspólnotowych INTERREG IIIA. Realizacja projektu finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, z  budżetu państwa oraz z funduszy własnych szkoły.

Więcej…
 
Polsko - czeski DZIEŃ DZIECKA

Od kwietnia 2006 roku SP 1 realizuje działania określone w projekcie współpracy z polską i czeską szkołą podstawową w Stonavie. Projekt współpracy transgranicznej należy do inicjatyw wspólnotowych INTERREG III A.

Więcej…
 
„Europa, Marklowice, Stonava – nasz dom”

Pod takim hasłem przebiega współpraca SP 1 z polską i czeską szkołą podstawową w Stonavie. Jest ona realizowana w ramach projektu współpracy transgranicznej, należącego do inicjatyw wspólnotowych INTERREG III A. Realizacja projektu finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Koordynatorem działań w naszej szkole jest p. Wioleta Dudziak – Radecka, zaś w szkole czeskiej nad całością czuwa pani Maria Martynkowa . Wszystkie zaplanowane zadania obejmować będą uczniów klas I-III naszej szkoły oraz uczniów polskiej i czeskiej szkoły w Stonavie. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 3
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting