Dzień Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski, aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej postanowił na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej  przyznać i wręczyć naszym nauczycielom Oskary. Nasi nauczyciele typowani byli w dziesięciu specjalnych kategoriach.

Kategorie  :

1. PROSTE ZADANKO

2. MIKROFON ROKU

3.PŁONĄCA STRZAŁA

4.SOKOLE OKO

5.ZŁOTA  KATARYNKA

6. ZŁOTA PIŁA

7. ZŁOTY PAZUREK

8. ZŁOTY SŁOWIK

9. ZAKRĘCONA FATAMORGANA

10. HONOROWY OSKAR

Nauczycielom, którzy otrzymali wyróżnienie gratulujemy.

W podziękowaniu, za pracę i wskazywanie nam właściwej drogi życzymy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dużo cierpliwości i wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz uśmiechu, który otwiera nasze serca i umysły.

Z podziękowaniem – Samorząd Uczniowski

Działania Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 29 września na sali gimnastycznej odbyła się prezentacja SU połączona z przypomnieniem zapisów Konwencji o Prawach Dziecka. Rada SU przypomniała uczniom, że każde dziecko dla pełnego i harmonijnego rozwoju swojej osoby powinno wychowywać się w środowisku rodzinnym, w atmosferze szczęścia, miłości i zrozumienia.

Plan działań Samorządu Uczniowskiego

·         wybory  Samorządu Uczniowskiego

·         ustalenie planu działań na cały rok

·          prezentacja SU i przypomnienie zapisów Konwencji o Prawach Dziecka