Zadania pedagoga szkolnego

Zadania, które w myśl najnowszego rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej zostały przypisane szkolnemu pedagogowi:

·Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspierania mocnych stron uczniów.

Napisz
Napisz do pedagoga: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dopalacze

DOPALACZE - NOWE ZAGROŻENIE

Godziny pracy pedagoga szkolnego

DZIEŃ

GODZINA

CZYTELNIA

O tym warto przeczytać ! To warto wiedzieć!

<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2