Pedagog
Smak życia

Pod koniec maja uczniowie klas VIII uczestniczyli w debatach prowadzonych przez  p. A. Górecką „Smak życia czyli debata o dopalaczach”. Celem realizacji  programu było dostarczenie młodym ludziom podstawowych informacji na temat „dopalaczy” i zagrożeń wynikających z ich używania, a w konsekwencji zwiększenia ostrożności i zmniejszenia otwartości na kontakty z tymi produktami. Dzięki odpowiednio dobranej konstrukcji scenariusza programu, zastosowana tu metoda krótkiej interwencji profilaktycznej umożliwiła twórcze wykorzystanie dysonansu poznawczego uczestników związanego z nową wiedzą i oceną ich zachowań ryzykownych.

 
Godziny pracy pedagoga

GODZINY PRACY ANITY GÓRECKIEJ

(PEDAGOGA SZKOLNEGO ORAZ NAUCZYCIELA WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE)

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

 

PONIEDZIAŁEK – 7.50 – 11.20

LEKCJE –  2(G) i 4(G)

WTOREK – 12.00 – 16.00

TYLKO GODZINY PEDAGOGA

ŚRODA – 7.50 – 16.00

LEKCJE –  2 (G), 3(G), 4(G) i 5 (SP)

CZWARTEK – 7.50 – 13.30

LEKCJE – 3(G) i 6(G)

PIĄTEK – 7.50 – 12.30

LEKCJE – 3 (SP) i 4 (G)

 

 
Zadania pedagoga szkolnego

Zadania, które w myśl najnowszego rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie zasad udzielania i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej zostały przypisane szkolnemu pedagogowi:

·Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspierania mocnych stron uczniów.

Więcej…
 
Napisz
Napisz do pedagoga: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Dopalacze

DOPALACZE - NOWE ZAGROŻENIE

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 2
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting